O nás


Vitaj drahý pocestný

Mel stelesňuje tri kamarátky s rôzdnymi skúsenosťami zo života študenského a pracovného v cudzích jazykoch, ktoré sa až spoločne konečne dokopali (!!) k tomu, aby sme si založili spoločný blog. Blog je bohužiaľ stále vo výstavbe a články budú pribúdať postupne, keďže ani jedna Mel nebloguje na plný úväzok.

S myšlienkou začať blogovať som sa pohrávala od roku 2012, no výhovorky o tom prečo nie sa mi minuli až teraz. Moja prvá medzinárodná skúsenosť vo forme výmenného pobytu smerovala do Nemecka už keď som mala 14 rokov. Ďalší a ďalší nenechali na seba dlho čakať, žila som dlhodobejšie v štyroch Európskych štátoch, zažila dobré aj zlé stránky života v cudzine, spoznala ľudí z celého sveta a neľutujem ani minútu.

Tento blog je okrem iného aj veľké ďakujem všetkým mojím skvelým kamarátom, rodine (a kokoršpanielom!), vďaka ktorím som tým kým som a myslím na nich častejšie ako sa skutočne stretávame.

Momentálne bývam už druhý rok v byte v zložení Kolumbia, Anglicko, Taliansko, Rumunsko a Slovensko a končím magisterské štúdium.

Z čisto nostalgického hľadiska tu ponechávame aj prvý prvučký príspevok nášho pôvodného blogu.

Tak a je to tu, dňa 1.3.2014 sa konečne zrodila prvá podoba tohto blogu. Aj napriek dlhotrvajúcim úvahám o tom, ktorú blog platformu použiť, to táto nakoniec predsa len vyhrala. Takže ešte raz tri krát hurá! Už nebude treba písať kvantá mailov a nikto sa snáď nebude hnevať, že mu odpoveď prišla o 2 mesiace neskôr ako očakával. S prianím, aby nám to tu išlo rýchlejšie sa pre teraz lúčime.

Veľmi radi si časom vypočujeme Vaše postrehy, námety, pripomienky, či konštruktívnu kritiku – keď budeme mať viac príspevkov, pridáme emailovú adresu. Zatiaľ sa tešíme na Vaše komentáre. Príjemné čítanie  !

Mel

Mel

A crazy happy hard-working passionate traveller, mathematician, yoga fan and cocker lover. Welcome to my world of a lame blogger, that didn't hire anyone to help to start with and is now going through all this fails and bails.. And as well welcome to this public piece of myself, where I keep my updates about travelling through living a happy life - mostly in a foreign language.
Mel

Latest posts by Mel (see all)